Brillant jakarlı perde modelleri

Jakarlı Tül – Fon Perde Modelleri

Perde alışverişi yaparken kararsızlık yaşayanlar arasında bulunuyorsanız, kesinlikle jakarlı perde modelleri hakkında sizler için hazırladığımızı yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye edebiliriz. Perdeler ev güzelliğini ön plana çıkartan, farklı kumaş türlerinden oluşan ve dış çevreye evimizin şıklığı hakkında ip uçları veren en özel ev tekstil ürünleridir.

Jakarlı perde modelleri denildiğinde ilk akla gelen desenli kumaşlardan olan baskılı perde modelleri olmaktadır. Hareketli bir dekorasyon tercih edenlerdenseniz jakarlı perde seçimi ile evinizin dekorasyonunu istediğiniz hale kolayca getirebilirsiniz. Sadece perdelerinizi değiştirerek evlerinizde çok büyük farklılıklara ve şıklığa yer verebilirsiniz.

Jakarlı perde desenleri çok farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Seveceğiniz türden farklı desenleri ile mobilyalarının kumaşlarına veya halınızın motiflerine uyum sağlayacak figürler ev uyumunuzu kusursuz bir hale getirebilmektedir. Kullanışlı perdeler olarak geçmişten bu güne tercih edilmekte olan jakar perde, evinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken, aynı zamanda gün ışığını en özel şekilde odalarınıza yansıtmaya yardımcı olabilmektedir.

Jakarlı perde temizliği nasıl yapılır?

Jakarlı perdeler, desenli kumaşlara sahip olduğundan ötürü, yüksek sıcaklıklarda yıkama işleminden kaçınmak gerekmektedir. Çamaşır makinanızı kullanarak hassas böle kısmında kolayca yıkayabilirsiniz. Eğer jakar perde modelini zebra tarzında ise, düz bir zemin üzerine alarak, perdenin tamamını açarak bir fırça yardımı ile kolayca yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz bir kuru temizleme firmasından yardım alarak perdelerinizi periyodik olarak farklı firmalardan yardım alarak temizletebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>