Jaluzi Perde Modelleri 2020 – 2020

2020 yılına girerken değişen perde modelleri ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Jaluzi perde modelleri artık daha fazla tercih edilen ve sıradan perde modellerine göre daha marjinal gözüken tasarımlarıyla özellikle yeni evler için tercih ediliyor. Bu yüzden Jaluzi Perdeler perde seçimlerinde en popüler perde modelleri arasında yerini aldı bile.

Jaluzi Perde Kullanım Alanları

Jaluzi perde modelleri sağlam gözüken ve standart perde modelleri dışında bir ürün olması dolayısıyla modern evler için perde modeli olarak önerilebilir. Ayrıca Jaluzi perde modelleri çokça ofis ve işyeri için de olarak kullanılır. Aşağıda jaluzi perde modelleri galerisi görünce eminiz evinize veya iş yerinize bu perdelerden satın almak isteyeceksiniz.

Jaluzi Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle malzeme kalitesi çok önemli. Alacağınız jaluzi perde malzemesinin alüminyum veya ahşap kalitesine dikkat etmeniz çok önemli. Ayrıca perde mekanizması da çok önemli bir faktör.  kolay açılır kapanır perde olduğundan emin olunuz. Ayrıca özellikle hanımlar için en önemli konu perde temizliğidir. Konu Perde temizliği ise sitemizde yayınladığımız makalelere göz atmanızda fayda var. Perde nasıl yıkanır? ve Perde nasıl beyazlatılır? gibi konularda makalelerimiz mevcut.

Jaluzi Perde Temizliği

Jaluzi perde nasıl temizlenir derseniz öncelikle bu jaluzi perde temizlik işini adım adım yapmakta fayda var.

  1. Elektrik süpürgesi ile tozları alınır
  2. Hafif nemli bir bez ile silinir
  3. İhtiyaç halinde çatal/bıçak üzerine bezi sarıp uç noktaları da temizleyebilirsiniz.
  4. Derinlemesine temizlik için ince bir sünger ile malzemeyi yıpratmayacak bir kimyasal ile de temizleyebilirsiniz.

Jaluzi Perde Modelleri

Jaluzi perde modelleri özellikle tercih edilen model olarak Ahşap Jaluzi perde tercih ediliyor. Gerçekten bakıldığında eve sıcak bir hava katan ahşap perde modelleri tercih edilmeyecek gibi değil.

ahşap jaluzi perde

Jaluzi perde modelleri yalnızca ahşap ile sınırlı değil. 2020 yılı perde modelleri için yenilik yılı ve bu yenilikler perde modellerine de yansıyor elbette. Alüminyum jaluzi perde modelleri de bu yüzden jaluzi perde modelleri için vazgeçilmez bir diğer seçenek. Alüminyum perde modelleri de son dönemlerde yeni evler için moda perde modelleri arasında. Gerçekten eve güçlü ve modern bir hava katmak için son derece ideal bir model.

Alüminyum Gri renk jaluzi perde

Jaluzi perde modelleri bu kadar ile sınırlı değil. Sizler için aşağıda en moda jaluzi perde modelleri derledik. Eviniz için farklı perde modeli tercih edecekseniz 2020 yılı için gerçekten jaluzi perdeler iyi bir seçenek olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>