Kapı Perdesi Modelleri

Merhaba! Bu yazımızda sizlere en güzel kapı perdesi modelleri ni derledik. Umuyoruz evinizdeki gerek balkon kapıları gerek mutfak kapıları perdesiz kalmayacak.

Boncuklu Kapı Perdeleri

Kapı perdeleri ikiye ayrılır, bunlardan bir tanesi de boncuklu kapı perdesidir veya bir diğer adıyla ip kapı perdesi. Boncuklu kapı perdeleri veya ip kapı perdeleri fikrimizce artık eskide kalmış, demode olmuş bir perdedir. Ayrıca boncuklu kapı perdeleri daha çok iş yerlerinde tercih edilir olmuştur. Bu yüzden eğer boncuklu kapı perdesi almayı düşünüyorsanız model seçmekte dikkatli olun. Biz sizler için aşağıda bulabildiğimiz güzel boncuklu kapı perdesi modellerini listeledik.

Modern Kapı Perdeleri

Artık ikea ve diğer markaların da etkisiyle kapı perdeleri daha modern bir hal almış ve diğer pencere perdeleri ile aynı perdeler kullanılır olmuştur. Sizler için de yine en güzel kapı perde modellerini bu yazımızda bir araya getirdik.

Kapı Perdeleri Modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>