Karaca Çeyiz Seti Modelleri

Karaca Çeyiz Seti Modelleri

4 Şubat 2020 0 Yazar: admin

Karaca çeyiz seti modellerinin içinde tencere takımı, tabak takımı, çaydanlık takımı, çatal bıçak takımı, tost makinesi, elektrik süpürgesi, sürahi ve bardak takımı, ekmek kızartıcı, karıştırıcı vb. mutfak eşyalarının yanında havlu, nevresim takımı, yastık, yorgan, alez, battaniye vb. mutfak harici ürün de satmaktadır. Yeni evlenen çiftlerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Karaca çeyiz seti modelleri ürün fiyat performansı olarak çok beğenilen bir markadır. Karaca çeyiz seti modelleri nelerdir? Karaca çeyiz seti modellerine nereden ulaşabilirim? Karaca çeyiz seti modelleri ve daha fazlası yazımızın devamında yer almaktadır.

Karaca Çeyiz Seti Modelleri Nelerdir?

Karaca ürünlerini ayrı ayrı alabilirsiniz ancak Karaca sizin için bir kolaylık yapmış ürünleri bir set haline getirmiştir. Üstelik Karaca çeyiz seti modelleri ayrı ayrı ürünleri aldığınızda ortaya çıkan fiyattan daha ucuza gelmektedir. Gelelim Karaca çeyiz seti modellerine. Öncelikle çok ilgi çeken, kullananlar tarafından beğenilen ve çok tavsiye edilen setten başlayalım.

2020 Süper Evlilik Paketi Karaca Çeyiz Seti Modeli: Süper evlilik karaca çeyiz seti modelinin temelde iki seçeneği var. Bu seçenekler ürün gruplarının farklarıyla iki farklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyatları 2.999 TL ve 3.699 TL olan 2020 Karaca çeyiz seti modelleri ayrıntıları yazımzıın devamında yer almaktadır.

Süper evlilik karaca çeyiz setinde 60 parça yemek takımı modeli bulunmaktadır. Bunlar 12 adet yemek tabağı, 12 adet servis tabağı, 12 adet tatlı tabağı, 12 adet kâse, 1 tane büyük kayık tabak, 3 tane küçük kayık tabak, 2 tane biberlik, 2 tane tuzluk, 2 adet kürdanlık ve son olarak 1+1 tane çorbalık ve tabağıdır. Desen çeşitlerine baktığımızda Nazende en çok tercih edilen model diyebiliriz. Gümüş rengi ve altın sarısını beyaz tabakların üzerinde işlenmiş olan bu takım çok kibar ve şık durmaktadır. İkinci en çok tercih edilen ise Autumn modelidir. Bu modelde tabak çanaklarınızın üzerine sonbahar deseni çok güzel yansıtılmıştır. Kahverengi ağaç dalı desenleri bulunduran Autumn serisi bu figürlerle takımızı kibar ve şık gösterecektir. 60 parça yemek takımının yanında 84 parça çatal bıçak takımı bulunmaktadır. Çatal bıçak takımının da Flow, Felix, Leon, Arrow, Athena vb. modelleri bulunmaktadır. Bu takımlar arasından en çok tercih edilen Arrowdur. Yine bu sette 32 parça kahvaltılık takımı ve 7 parça tencere seti bulunmaktadır. Bu setin dışında en çok sevilen ve tavsiye edilen setler: Diamond Evlilik Paketi (fiyatı 2.999 TL), Karaca Süper 5’li çeyiz seti (fiyatı 2.999 TL) bulunmaktadır.