Kısa Fon Perde Modelleri

Merhaba! bu yazımızda sizlere evlerin yeni modası olan kısa fon perdeleri inceleyeceğiz. 1 Kısa Perdeler Çok Moda!2 Kısa Fon...
Kısa Fon Perde Modelleri

Merhaba! bu yazımızda sizlere evlerin yeni modası olan kısa fon perdeleri inceleyeceğiz.

Kısa Perdeler Çok Moda!

Evlerde artık sıkça görmeye başladığımız kısa perde modası artık kabul gören bir moda. Yeni evler çiftler yerlere serilen perdeleri tercih etmek yerine, daha çok pencere hizasında biten ve aşağı sarkmayan kısa fon perdeleri tercih ediyorlar.

Kısa Fon Perdeler Çok Kullanışlı

Kısa fon perdeler yalnızca görüntü olarak değil aynı zamanda kullanış olarak da çok idealler. Pencere altında kalorifer veya petek olan evler için kısa fon perdeler çok kullanışlı bir seçenek. Ayrıca yalnızca kalorifer veya petek değil, evinin bir köşesinde pencere altında okuma köşesi yapmak isteyenler için, pencere dibine ufak bir masa ve berjer ile çok güzel fiskos köşesi yapabilirsiniz, bu köşenizin de vazgeçilmezi kısa perde olmalı.

Kısa Perdeler Evi Geniş Gösteriyor

Evlerde kullanılan büyük ve kalın perdeler, pencerelerde duvar işlevi görüp evi boğarken kısa fon perdeler pencerenin önünde az yer kaplaması ile hem ışığı kesmiyor hem de kapladığı az alan ile evi ferah ve açık gösteriyor. Eğer evinizde güneş ile ilgili bir probleminiz yoksa, veya güneş ışığını kesmek istemiyorsanız kısa fon perde modelleri tam size göre. Eğer güneş ışığını ve soğuğu kesen bir perde satın almak isterseniz, güneşi yansıtan, sıcağı ve soğuğu geçirmeyen perde modelleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  Dantel Perde Modelleri 2019

Kısa Perde ve Kısa Fon Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan Dantel Perde Modelleri 2019 başlıklı makalemizde beyaz dantel perde, dantel perde ve dantel perde çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ