Klasik Mobilyalar ve Perde Uyumluluğu

Modern ve minimal objelerin tercih edildiği, mimari trendlerin yanı sıra iç mekan tasarımı ve iç mekanın tercih edildiği bir zaman geçiriyoruz. İşlevselliğin genellikle orta sahneyi aldığı ve genellikle yer tasarrufu sağladığı çok amaçlı mobilyalarda kentsel yaşam tercih edilir. Yine de, klasiklerin hangi trendi, hangi moda, zamanı, zamanı ve kaç yaşında olacağını ve yüz yıl sonra da devam edeceklerini bilmediklerini çok iyi biliyoruz. Aslında, birçok aile moda mobilyalarını mobilya koleksiyonlarına ters yönde tercih etmeyi tercih ediyor. En yaygın mobilyalar arasında bir grup oturma ve sandalye bulunmaktadır.

Bu sektörde klasik mobilyalara önem veren % 100 el yapımı mobilyalara sahip bu birinci sınıf ahşap ve deri süit, klasik tarzdaki oturma odanızın asla eskimediği anlamına gelir. Çocuklarınızın güvenilirliğinden dolayı, torunlarınızın ilk günün güzelliğiyle kalacağını söyleseniz bile, abartmayayız.

Mimarlar tarafından dekore edilmiş bu evin oturma odasındaki koltuklar, kadife güzelliğini ve klasik çizginin zerafetini birleştiriyor. genellikle klasik koltuk ve sandalye gruplarında tercih edilir Kadife, buna modası geçmiş ve yaygın değildir görüşünde olsa bile, ileri teknoloji ile üretilmektedir özel malzemelerle uydurabilecek bir güzellik olduğunu gösteriyor.

Bu geniş ve geniş oturma odasında, klasik büyük bir kanepe ile birlikte kullanılan modern koltuklar görüyoruz. Mimarlar tarafından tasarlanmış ve klasik ve modern tasarım kavramları ile karakterizedir. Öte yandan, modern ve şık şeyler daha klasik renkleri tercih ve yüksek kontrastlı görüntü oluşturur klasik mobilyalar ve aksesuarlar yaygın değildir sofistike ve daha parlak renklerin kullanımıdır.

Teknik Sanat Mimarlık, klasik mobilyalarla döşenmiş geniş oturma odası ve genel stiliyle döşenmiş bu salonda imzasını taşıyor. Doğal ahşap, doğal taşlı duvar kaplaması ve oturmuş grupta yeşil renk, son derece sıcak ve sakin bir mekanın ortaya çıkmasını sağlar. Klasik tarzdaki oturma grubu, tavizsiz konfor ve sağlam yapı ile karakterizedir. Beyaz ahşap koltuklar oda hareketini sağlar ve bir tarafta yeşil oturma alanını vurgulayarak hafif bir kontrast oluşturur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>