Krem Tül Perde Temizliği Nasıl Yapılır ?

Perde temizliği bayanların çok özen gösterdiği konuların başında gelmektedir. Bu yazımızda krem tül perde temizliği hususunda genel bilgiler paylaşacağız. Özellikle dikkat etmeniz gereken bir noktayı buradan paylaşacağız. Bayanların bir çok yol yöntem denediğini ve net bir sonuca ulaşamadığını tahmin ediyoruz. Bir kaç yöntem üzerinde bilgiler paylaşacağız. Vakit kaybetmeden detaylara geçelim.

Bildiğiniz üzere temizlik her bayanın vazgeçilmezidir. Perdelere sinen pis kokuları ortadan kaldırmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Sararan perdeler zamanla yıpranacak ve kopmalar başlayacaktır. Kopma başladığın andan itibarende perde kullanılamaz hale dönüşecektir. Özellikle bol güneş alan evlerde bu tip sorunlar görülmektedir. Detaylı olarak temizleme konusunda bilgiler vermeye başlayalım.

Tül perde genellikle iki renk üzerinde yoğunlaşmıştır. Beyaz ve krem rengi tül perdelerin temizliği burada anlatacağız. Kullanacağınız deterjanların içerisine ilave olarak bir adet kabartma tozu ekleyebilirsiniz. Bu yöntem harika bir sonuç elde edebilirsiniz. Ayrıca diğer tavsiye edilen yöntem arasında karbonattır. Deterjan ile birlikte yarım ölçek karbonat ekleyerek 30 derecede yıkayın.

Hızlı adımlarla krem rengi tül perde temizliği tavsiyelerimizi şu şekilde listeleyelim.

  • 30 derece yıkama yapınız.
  • Karbonat ve kabartma tozu ekleyin.
  • Ütüleme yapmayınız.
  • Islak olarak takmaya özen gösterin.
  • Kurutma makinesi kullanmayınız.
  • Özellikle tül perde için satılan deterjanları tercih ediniz.

Ayrıca Perdelerin Güzel Kokması İçin Önerileri incelemenizi tavsiye ederiz. Son olarak en çok kullanılan zarif çiçekli şeffaf tül perde modelleri incelemenizi için 2020 tül perdeleri paylaşıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>