Lens perde modelleri 2018

Lens Perde Modelleri ve Fiyatları

Bu konumuzda lens perde çeşitleri ve fiyatları hususunda siz değerli ziyaretçilerimize bilgiler vereceğiz. İnsanlar oturma odasını sadece rahat ve konforlu yanında modernliği ve şıklığı da şekilde görmek ister. Tasarımcılar, oturma odasında sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmanın birçok yolunu kullanıyor. İşte bunlardan birisi de pencerelerin dekorasyonudur. Böylece lens perdeler ile mekanları farklı koleksiyonlarda en etkili şekliyle keşfedeceğiz.

Özellikle perdenin modellerine konumuzun sonunda bakabilirsiniz. Bu perdeyi merak eden ziyaretçilerimiz için alt başlıklar halinde değerlendirmelerde bulunduk.

Lens perde ve tasarımları

Odaların modern tarzını oluşturmak için bazı kurallara riayet etmek gerekir. Sadelik işin ilk başlangıç noktasıdır. Sadeliğin yanında bazı hususların olmasıyla birlikte tasarım, rahatlık ve konfor anlamında kaybetmemelidir.

Odanın dekorasyonun önemli bir kolu da mekanın konforunun tam sağlamasıdır. Böylece sıcak ve samimi bir atmosfer yaratılması, kullanılan tekstil ve sunum yöntemiyle daha zarif mekanlar oluşturabilirsiniz. Düz, hafif kıvrımlı olan klasik perdeler, modern odaların oluşmasında kusursuz bir deneyimdir. Perdenin rengini, dokusunu, tasarımını ve şeklini seçerken tercihleriniz önemlidir. Önemli noktaları göz önünde bulundurmalısınız.

Lens perde çeşitleri
Lens perde çeşitleri

Lens perde nedir ?

Lens yani dikey perde olarak bilinen bir türdür. Lens perdeler yüksek tavanlı ve geniş pencereli odalar için uygundur. Mütevazı şekliyle oturma odanın değiştirecek ve odanın yüksekliğini görsel olarak azaltacaktır. Modern tarzda olan lens perde tasarımı bir çok evde kullanılmaya devam ediyor.

Doğal kumaşların (pamuk veya keten) yaşamın en sade ve düzenli ortamıyla ayak uydurmayı deneyin. Bu perdeler modern ortam mükemmel bir uyum sağlar. Minimalistin belirgin payı ön planda olur.

Evinize değer katar

Bu tip perdeler popülerliğini asla kaybetmez. Ancak yaşam alanı için, bu tip perdelerin pencere için dikey modifikasyonlarını tercih etmek daha iyidir. Sadece odayı güneşten korumakla kalmaz, aynı zamanda dikey çizgiler nedeniyle tavanın yüksekliğini görsel olarak arttırır. Son cümlelerimiz de size lens perde fiyatlarından bahsedelim. Metretül olarak fiyatı 90 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Perde Lens kullananlar (yorumlar)

Bire bir ve internet araştırmalarında bir çok ziyaretçimizin görüşlerine başvurduk. Öncelikle dikey perde olarak bilinen bir perde türüdür. Klasik perde göre az tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise fazla mağazada bulunmamasıdır. Fakat internet araştırmalarından tercih edenler de o denli vardır. Bayanların tercih etmesinin ilk nedeni temizliğinin kolay olması ve kullanışlı olmasıdır. Yani basit şekliyle dikey – lens perde seçilmesinin nedeni arasında temizlik ve kolaylık gelmektedir. Her mekana kolaylık uyum sağlayan bir perde çeşididir.

Perde Lens Model ve Renkleri

Aşağıda farklı model ve çeşitte dikey yani lens perde bulunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>