Lens Perde Nedir? Lens Perde Fiyatları ve Renkleri

Merhaba! Bu yazımızda yeni nesil perde lens perde nedir? Fiyatları ve renkleri gibi konuları ele alacağız.

 

Lens Perde Nedir?

lens perde diğer adıyla dikey perde yeni nesil perde sistemidir. Dikey perde görünümüyle ve kullanışıyla kolaylık sağlamayı amaçlayan lens perde 3 perde türünü bir arada barındıran, hem fon hem tül hem de güneşlik perdelerin görevini yerine getiren bir perde sistemidir lens perde.

Lens Perde Renkleri?

Lens Perde renkleri skala olarak son derece gelişmiştir. Sipariş verirken 33 Renk arasından dilediğiniz rengi dilediğiniz parçaya uygulayabilirsiniz. Aşağıda göreceğiniz gibi perde 9 parçadan oluşmakta ve bu 9 parçayı dilediğiniz renklerde kullanabilirsiniz.

Lens Perde Fiyatları

lens perde fiyat konusu en merak edilen konulardan. Hemen cevaplayalım; lens perdeler metre kare olarak fiyatlandırılır ve 1 metre en ve 1 metre boy, yani 1 metrekare lens perde fiyatı 155₺ (türk lirası) dır.

Lens Perde Kullanımı

Lens perdeler stor perde gibi iplere sahiptir, bu ipler aracılığıyla perdenizi kontrol edebilirsiniz. Mekanizmada iki farklı ip bulunmakta, bu iplerden ilki perdenizin güneşliğini açıp kapamaya yarar. Güneşliği açtığınız zaman hem güneşi engeller hem de fon perdenin renkleri ön plana çıkar. Ayrıca güneşliği dilediğiniz yöne doğru açabilir, tüm yönlerden gelen güneş ışığını engelleyebilirsiniz. İplerden ikincisi ise perdenizi sağa ve sola doğru açmaya yarar. Kolayca perdenizi tamamen açabilir ve perdeleri pencerenin köşelerinde toplayabilirsiniz.

Lens Perde Temizliği / Yıkaması

Lens perde nasıl temizlenir? sorusu kadınlar için çok önemli, içiniz rahat olsun. Çünkü lens perde takılması ve sökülmesi son derece kolay, istenildiği zaman üst soketlerden perdenizi çıkarabilir ve çamaşır filesi içerisinde, daha önce perde kaç derecede yıkanır? yazımızda da bahsettiğimiz gibi 30 derece ve 600 devir programda yıkayabilirsiniz. Lens perde ütü istemez. Perdenizi daha önceden de söylediğimiz gibi nemli ve ıslak haliyle asabilirsiniz, ayrıca perde için kuru temizlemeci aramaya da gerek yok.

Lens Perde Modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>