masalarınıza baharı getirin

Masalarınıza Baharı Getirin!

Basit bir masa nasıl etkileyici bir hale gelebilir? İşte size ilham verecek fikirleri gelin hep birlikte inceleyelim.

 

 Cam Kavanoz Vazo

 

Evde kullanmadığınız boş süt,maden suyu vs. diğer şişeleri bahçenizdeki çiçeklerle süsleyip masanıza renk katabilirsiniz.Cam kavanoz masa Hem şişeleri değerlendirmek hemde eve renk katmak için size güzel bir fikir olacaktır.

 

Altın Varak Vazo

 

Eski bir vazoyu altın varak rengine boyayarak farklı bir hava katabilirsiniz.Altın varak vazo için Kırmızı pembe çiçeklerin tonuna uygun gül altın tonu tercih edilebilir.

 

Katmanlı Bitki Bahçesi

 

Katmanlı bitki bahçesi için Saksılara yeşillik ekip bahçe havasını evinizde yaşayabilirsiniz.Saksıya ekilmiş bir maydanoz nane veya fesleğen kokusu ile evinizin havasının değiştiğini fark edeceksiniz.

 

Çiçekli Teraryum

 

Çiçekli teraryum son yıllarda trend olan bir hobi.Sizde teraryumunuzu ister kendiniz yapın isterseniz sipariş verin.Eve ayrı bir cool hava kattığı için çoğu kişi tarafından tercih ediliyor.

 

Odunsu Çiçek Aranjmanı

 

Odunsu çiçek aranjmanı evinize orman havası vermek için size yardımcı olacaktır.Sıradanlıktan sıkılanlar için çiçeklerinizi bu şekilde dizayn edip evde farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

 

Çiçek Dolu Kevgir

Metal bir kevgir ile standart bir cam vazoyu değiştirerek geleneksel olmayan yola gidin.Bu model ile mutfak masanıza renk katmak için güzel bir fikir olacaktır.

 

Lale Sepeti

Lale mevsimi gelmişken bahçeden koparacağınız laleleri bu şekilde sepette muhafaza ederek masanızı canlandırabilirsiniz.

Eczacı Kavanoz Teraryum

 

Şık kavanozlarınızın içine biraz lavanta yosunu ve dal koyarak masanızda doğal bir görüntü sağlayabilirsiniz.Evde otantik bir ortam sağlayın.

 

Dağınık Çiçek Ve Mum Görüntüsü

 

Masanızı aynı renkteki mumlar ve taze çiçeklerle sıralayıp Masanızda farklı bir ambians oluşturun.Masanızda adeta romantizm koksun.

 

Kelebek Teraryum

 

Renkli kesim kelebekler ve sahte yosunla masanızda şıklık oluşturun.Kelebek teranyum hem masanıza hem evinize farklılık katacaktır.

 

Çiftlik Sepeti

 

Eski bir hasır sepeti dallar ve yosunlu yeşillikler ile doldurun. Ardından ailenizin soyadı veya kişisel bir dokunuş için baş harfiyle metal bir plak takın.Çiftlik sepeti ile masanıza farklı bir dokunuş yapın.

 

Parlak Hor Çiçeği

 

Vazonun altına çok renkli yumurta yerleştirerek, sarı çivili dalların düz durmasına yardımcı olabilirsiniz.Parlak hor çiçeğinin ışığı evinize güneşi masanıza baharı getirsin.

One thought on “Masalarınıza Baharı Getirin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>