Modern Mobilyaya Uygun Perde Modelleri

Ev dekorasyonlarınız için özenle seçtiğiniz koltuk takımlarınızı en uygun perde modelleriyle birleştirebilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen mobilya türü modern mobilyalardır. Modern mobilyaya uygun perde modelleri nelerdir? Modern mobilyaya uygun perde modellerini seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Vb. merak ettiğiniz tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Modern mobilyalar son zamanlarda en çok tercih edilen mobilyalardan biridir. Abartıdan uzak sade ve şık bir mobilya olan modern mobilyalar adından da belli olacağı gibi sadeliğinin yanında modern bir havası da bulunmaktadır. Modern mobilyalarda daha düz renkler tercih edilir.

Modern Mobilyaya Uygun Perde Modelleri Nelerdir?

Sade ve her evde kullanabileceğiniz modern mobilya ile odalarınızda rahat bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Mobilya seçimini ön plana çıkaran ise seçeceğiniz perde modelleridir.

Pembe ve petrol yeşili renklerinin modern mobilya da birlikte harika uyum sağladığı odada sade bir perde kullanarak mobilyalarınızın ön planda olmasını sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz sade tüller ile mobilyalarınızı ön plana çıkarırken aynı zamanda da odalarınızın daha şık ve daha geniş olmasını sağlayabilirsiniz.

Açık kahve rengi ve açık mavi renginin birlikte uyum sağladığı modern mobilyalarınızda perde seçimini koltuklardan birinin rengine göre yapabilirsiniz. Bu sayede odada bir bütünlük yaratıp mobilyaların perde ile uyumlu olması sağlanır.

Modern mobilyalardan köşe koltuk takımlarınız varsa eğer perdelerinizi köşeli koltuk takımlarının minder desenine uygun tercih edebilirsiniz. Bu şekilde koyu bir koltuk takımı için minderdeki açık renkli desen perdeye de yansıtılmış ve koltuk perde uyumu hoş bir şekilde yapılmıştır.

Bu renkte bir modern mobilyanız varsa eğer perde seçimini mobilya renginizden birkaç ton açık renkte tercih ederek odaya ferahlık katabilir ve ve mobilyalarınızın göze çarpmasını sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde açık gri renkteki modern mobilyalarınız için yine aynı tonlarda perde seçimi yapabilirsiniz. Bu şekilde perde koltuk uyumu sağlayıp odada bütünlük oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra stor perdelerde bu tarz mobilyalarınız için uygun bir seçim olabilir. Ya da odanızı daha spor bir hale gitmek istiyorsanız zebra perdelerde tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>