Yeni sezon mutfak perde modelleri 2018

Modern Mutfak Perde Modelleri

Yeni modern mutfak perde modelleri ile sıra dışı mutfaklar tasarlayabilirsiniz. Evin hanımı için mutfak ve mutfaktaki tüm objeler ayrı bir anlam taşır. Özellikle mutfağın gün ışığından faydalanması için kullanılacak olan perde ve tül tercihleri bu noktada çok önemlidir.

Mutfak deyince daha çok çilekli, kirazlı, allı morlu, hareketli perde ve tül modelleri akla geliyor. Ancak son yıllarda değişen dekorasyon anlayışıyla ve modernize edilmiş mutfakların ankastre setleri ile ortaya çok daha farklı perde modelleri çıkmış durumda. Bunlar içinde bulunan siyah mutfak perde modelleri ile iddialı tercihlerdir.

Birbirinden Güzel Mutfak Perde Modelleri

Kırmızının iştah açıcı bir renk olduğunu bilmek ile beraber siyahında bir azamet ve İhtişam kattığını söylemekte fayda var. Özellikle metalik tonlarda ankastre tercih edilmiş olan mutfaklar için bunu bütünleyen siyah modeller perdede çok daha kaliteli bir tercih olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=W07U1Cfzh1Q

Yeni Sezon Mutfak Perde Modelleri 2020

Dikey olarak tercih edilen siyah mutfak perde modelleri hem hareketli hem de kaliteli bir görünüm katacaktır. Ama mutfaklarda siyah tercih edileceğinde stor perde ve iyi bir çözümdür. Siyah tonların blok olarak kullanabileceği bu stor perdeler puantajlı ve desenli olarak da tercih edilebilir.

Modern perdelere eşlik edecek olan tülün aşırı parlak beyaz yerine mat ve kırık beyaz olarak uygulanması daha doğru olacaktır. Böylece siyahın baskınlığı bir nebze olsun yumuşatılarak mutfağa uygun hale getirilecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>