Modern rustik perde modelleri

Modern Rustik Perde Modelleri

Modern rustik perde modelleri son günlerde özellikle yeni nesil tarafından yaygın olarak tercih ediliyor. Kornişe gerek duyulmaksızın kendine has askı aparatı sayesinde pencere üzerinde farklı bir şıklık uyandırmaktadır.

Kolay tutma halkaları sayesinde perdenize pratik bir açıp kapama imkânı da sağlanmaktadır. Hemen pencerenin üst tarafında olan perde askısı apayrı bir görüntüyü beraberinde getirmektedir alışıla gelmişin dışında evini rüstik perdeler ile süslemek isteyenler genellikle bunu yaparken seçimlerini çiçekli ve modern rustik perde modellerinden yana yapmaktadır.

Son moda Rustik perde modelleri

Her iki tarafa ayrılan fonlar ve erde içerisinde yer alan düz renkli ince kumaş odanıza farklı bir hava katmaktadır. Şimdilerde bir çok genç kızın odasını modern rustik perde modelleri süslüyor. Bunun yanı sıra oturma odaları içinde oldukça ideal parçalar olan bu özle perdeleri aşağıda ki galerimizden inceleyebilirsiniz.

Son olarak diğer perdelere göre farklı duvardan duvara bir tarza sahip olmamasıdır. Daha dar  bir alanı kaplamakta ve sadece pencerenin olduğu yeri kapayacak özellikte olmaktadır. Modern rustik perde modelleri, sizlerin de beğenisi kazanacak özelliklere sahip. Özellikle çiçek figürlü modeller spor bir oda hayalinizi tamamlamaya geliyor. Rengarenk kumaşları hem içinizi hem de evinizin sıcaklığını arttırmaya geliyor.

Sizlerde galerimizden modern rustik perde modellerine göz atabilir popüler modelleri tek tek inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>