ev çalışma ortamı fikirleri

Motive Edici Ev Ofis Fikirleri

Evinizde daha net düşünmek ve daha çok çalışmak için sizlere ilham veren bir alana ihtiyacınız vardır.Alanınızı nasıl şekillendireceğinize dair fikir alabileceğiniz ev ofis diğer bir deyişler home office fikirlerine göz atmanızı öneririz.Modernden rustik olana kadar değişen tasarımları sizler için derledik.

Ne tür bir çalışma ortamında geliştiğinizi düşünün ve aşağıda listeleyeceğimiz görsellerden dilediğinizi belirleyin.

 

En Basitinden…

Masa üstüne bir raf koyarak, dağınıklığa son verebilir daha ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.Tek dokunuş ile mükemmel sonuçlar.

 

Yeşilliklerin Gücü Adına…

 

yeşillikli ev ofisi

 

 

Her zaman olduğu gibi Doğa Ana’ya güvenmek en iyisi.Hem sağlık açısından hem de ferahlık açısından kesinlikle bu fikri göz ardı etmeyin.Ev ofislerinizi hem modern hem de doğa sever bir hale getirmek için acele edin.

 

Tel Raf vb. Kullanma Fikrine Ne Dersiniz?

tel raf ofis

 

Tel raf tarzı ürünler çalışma alanlarınıza düzen katacaktır.Birçok şeyi içerisinde barındırarak, daha düzenli bir ortam oluşturabilirsiniz.Şık duruşu ile ağırladığınız misafirlerinizin de dikkatini çekecektir.Ev ofisi olanlar ya da yapacak kişiler için ısrarla öneriyoruz bu fikri!

 

Ofisinize Renk Gelecek…

ev ofis duvar kağıdı

 

Ofisler için en önemli kriterlerden bir tanesi şüphesiz duvar kağıtlarıdır.Duvar kağıdı seçiminde bizim önerimiz ekose duvar kağıdını öneriyoruz.Renklerin çeşitliliği motivasyonunuzu daha da artıracaktır.Üstüne  resimlerinizi veya bilgi notlarınızı da asarak duvarınızı daha da renklendirebilirsiniz.

 

Hayalet Sandalye Fikrini Hiç Düşündünüz mü?

Hiçbir yerde kolay kolay rastlayamayacağınız ayrıca birçok kişiden fikir alınca size bu öneriyi hiç duymayacağınız bir fikir daha! En küçük alanlara bile tarz katan bu sandalyeye yatırım yapın.Zamanın çok ötesinde olan bu tasarım sizi mutlu edecektir.

Sadelik Severler için Muhteşem Öneri

 

Sade bir beyaz masayı, zıt antika bir sandalye ile eşleştirin.İki rengi birleştiren resimler, aksesuarlar vs. kullanın.Böylelikle fark yaratın.

Aşırı Dozda Sadelik Severlere…

sade çalışma alanı fikir önerisi

 

Eğer sadelik sizin için vazgeçilmez ise o zaman bu öneri tam size göre! Çalışma ofisinizi havadar,hafif ve sade tutarak esintili bir hava katın.Örneğin; renkli bir parça eklemek(sandalye görselde olduğu gibi) iyi bir fikir.

Kendinize Çalışmak İçin Bolca Yer.. Kasap Masası

kasap masası 2020

 

Çalışma alanınızda özgürlüğün tadını çıkarın.Tüm duvar uzunluğuna uyan bu masa ile çizim vb. işlemlerinizi kolaylıkla halledebileceksiniz.

Geçici Bir Duracaklar İçin

Eğer geçici süre çalışma alanı oluşturuyorsanız kendinize görseldeki gibi büyük bir tablo üzerinde dökümanlarınızı toplayabilirsiniz.

Çalışma Ofisinizin Olmazsa Olmazı Perde ve Halı!

çalışma ofisi perde ve halı

 

Perde modellerinden tüm tarz perdelere web sitemizden ulaşabilirsiniz.Çalışma alanınıza göre siz de dilediğiniz perdeyi seçerek işe koyulun.Perdenin yanı sıra elbet halının önemi de çok yüksek.Desenli bir halı ve renkli bir perde güzel uyum oluşturacaktır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>