Mutfak Zebra Perde Modelleri 2018

Pratik mutfaklar için zebra perde modelleri tercih edilmeye başlandı. Dekorasyon konusunda her sektör kendi çözümlerini üretirken perde...
Mutfak Zebra Perde Modelleri 2018

Pratik mutfaklar için zebra perde modelleri tercih edilmeye başlandı. Dekorasyon konusunda her sektör kendi çözümlerini üretirken perde sektöründe de son yıllarda ortaya konmuş olan zebra modelleri çok beğenilmekte.

Aralıklı ve güneş ışığını içeriye yansıtan yapısı sebebiyle daha aydınlık bir çözüm olan zebra temizlik noktasında da kaliteli bir ürün. Mutfaklarda da tercih edilebilen bu model geniş bir kullanım alanına sahiptir. Zebra mutfak perde modelleri de bu noktada giderek çeşitleniyor.

Mutfakta Zebra Perde Konforu

Eğer mutfağınızdan zebra modellerden üretilen perdeler tercih edecekseniz çok farklı renkler sizi bekliyor olacak. Siyah ve koyu tonlardan hareketli desenli modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi var.

Ayrıca zebra modellerde koyu olan şeritler arasındaki gözenekli olan açık renkler güzel bir kontrast oluşturuyor. Böylece mutfağınız aşırı derecede güneşe maruz kalmadan aydınlık bir ortama dönüşüyor.

Zebra Mutfak Perde Modelleri Nasıl Kombin Edilmeli

Standart kumaş mutfak perdeleri yerine daha pastel tonlarda ve ağır duruşlu olan zebra mutfak perde modelleri tercih etmişseniz eşyalarla uyumu çok önemli. Aşırı derecede ihtişamlı yemek masalarının olduğu mutfaklar için çok da uygun düşmeyen zebra mutfak perde modelleri daha çok dar kullanım alanı olan ve genellikle 3 veya 4 kişilik yemek masasının bulunduğu mutfaklarda kaliteli bir görünüm ortaya çıkartıyor. Ayrıca sade yapısı ekstra tül İhtiyacı ortaya çıkarmaması da mutfaktaki şıklığı ve sadeliği bütünleyen bir öğe oluyor.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  2019 Hazır Mutfak Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan Mutfaklar İçin Desenli Perde Modelleri başlıklı makalemizde desenli perde modelleri ve mutfak desenli perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ