Yeşil ofis perde modelleri

Ofis Perde Modelleri

Ofis ortamları aslında tüm vaktimizi geçirdiğimiz iş ortamlarımızdır. Sabah erken saatlerden mesai bitimlerine kadar zaman harcadığımız hatta uzun mesailer yaptığımız alanlardır. Bunun için içinde bulunduğumuz ortamı hem görsel hem de psikolojik anlamda iyi hissedebileceğimiz şekilde dekore etmemiz gerekmektedir.

Ofis şıklığı kendimize olduğu kadar müşterilerimiz için de önem arz etmektedir. Misyonumuzu yansıtan iş ortamları doğru bir dekorasyon ile işimizin dışarıya yansıyan bir penceresi halindedir.

 Ofis perde modeli seçenekleri nelerdir?

Ofis için tercih edilecek olan perdeler oldukça sınırlıdır. Evlerimizde kullandığımız tül perdeler ve fon eklentilerini iş ortamlarımızda tercih etmemiz çok doğru olmayacaktır. Ofis için en çok tercih edilen ev en çok yakışan perdeler jaluzi modeller olmaktadır. Ofis şıklığına yakışan ve kulanım olarak pratik bir tarza sahip olmaktadır. Bütçe olarak ta uygun bir fiyata sahiptir. Pencere zerine kolayca montaj edilebilmektedir.

Yine ofis için olmazsa olmaz perdeler olarak zebra perdeler ön plana çıkıyor. Açık tonların yaygın olarak kullanıldığı ofis perdelerinde zebralar çok şık bir görüntüye neden oluyor. Az yer kalama özelliği hem güneş hem de tül perde görevini tek başına üstlenmekte olan zebra perdeler son dönemlerde iş ortamlarının olmazsa olmaz perdeleri olarak yer alıyor.

Stor perde seçimi yine ofis için oldukça popüler seçenekler arasında bulunuyor. Stor perdeler sade ve şık görüntüsü ile ofisler için farklı kumaş türleri ile tercih edilebiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>