Oturma Odası İpli Perde Modelleri

Oturma Odası İpli Perde Modelleri

30 Ocak 2018 0 Yazar: admin

Oturma odası ve salonlarda en önemli aksesuarlardan olan perdeler de farklı beğenilere hitap ediyor. Son dönemde özellikle simli modellerle gündeme gelen ipli oturma odası perde modelleri genç evlerinden klasik evlere kadar birçok farklı temada kullanılabiliyor.

Birbirinden şık salon ve oturma odası dekorasyonlarında kullanacağınız perde modelleriyle iç mekanlarda farklı tasarımlar yaratabilirsiniz. Fiyat açısından da ucuz olan ipli perde çeşitleri, temizlik açısından biraz riskli olan perde grubunda.

İpli perdeleri temizlemek için kuru temizleme ya da makineye atıp temizleme pek işe yaramıyor. Çünkü iplerin birbirine dolanarak karışması söz konusu olabiliyor. İpli oturma odası perdeleri genelde sürekli kullanıma uygun olmayan modeller arasında.

Simli İpli Perde Modelleri

Simli ipli perde modelleri ile salonlarda, çocuk odalarında hatta balkon olan alanlarda çok şık dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Genelde oturma odalarında kullanılan ipli simli perdeler şık ve özgün salon tasarımları yapmanız için ideal bir seçim olabilir. Perde seçiminde zorlananlar ve klasik perdelerden sıkılanlar için simli perdeler iyi bir seçim olabilir.