Yeşil salonlar için perde modelleri

Oturma Odası Zebra Perde Çeşitleri

Yaşamımızın büyük bir bölümü evlerimizde geçiririz. Oturma odaları için tasarlanan birbirinden harika zebra perde çeşitlerine mutlaka göz atın. Keyifli ve mutlu bir hayatın kapısını sizlerle aralamak istemez misiniz ? Evinize geldiğinizde sessizliğin ve huzurun anahtarı arayın.

Oturma odası için ne tür perdeler tercih ederdiniz?

İnce kumaşlardan oluşan tüller mi, jalûziler mi, stor mu yoksa son dönemlerin popüler perdeleri olan zebra perdelerimi evlerinizde kullanmak isterdiniz. Herkes birbirinden farklı zevk ve beğenilere sahip olduğundan dolayı perde seçimi de kişiden kişiye göre değişmektedir.

Oturma odası adından da anlaşılacağı üzere sevdiklerimiz ile oturmak amacıyla kullandığımız samimi ve kullanışlı alanlar olmaktadır. Oturma odası için tercih edilebilecek çok sayıda perde seçeneği bulunabilmektedir.

Oturma veya misafir odaları perde seçimi nasıl yapılır ?

Perde seçimi genel olarak oturma odasının ambiyansına uygun olarak seçilmelidir. Dekorasyon çizgisine uyum sağlayan spor, modern veya klasik perde modelleri ile dekorasyon kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Bazen oturma odası dar bir alana sahip olabilmektedir. Daha geniş veya daha yüksek bir alan oluşturabilmek adına dekorasyon konusunda perdeler ile sihirli dokunuşlar yapabilmek mümkün olmaktadır.

İşte uzmanından tavsiyeler…

 Tavandan yere kadar uzanan perdeler oturma odanızın tavan yüksekliğini olduğundan çok daha yüksek göstermeye yardımcı olmaktadır. Böyle bir çabanız bulunmuyorsa zebra perde modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 Duvardan duvara uzanan klasik perdeler odanızı geniş göstermeye yeterken yine sadece cam üzerinde kalan zebra perdeler olduğu oda büyüklüğünü yansıtmaktadır.

 Sıra gelmiş görüntüden uzak kalmak isteyenler için oturma odası zebra perde modelleri birbirinden özel seçeneği ile mağazalardaki, yerini almaktadır.

 Renk seçimi uyumunu yakaladıktan sonra istediğiniz modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Zebra perde içeriyi gösterir mi ?

Perdeler çeşitlerine göre kalite kalite sınıflandırılmaktadır. Satın alacağınız ürünün kalitesine göre bir seçim yapınız. Büyük çoğunluğu evin içerisini göstermez. Fakat en ucuz ve kalitesiz ürünler hakkında bu durumu söyleyemeyeceğiz.

Bu yüzden perde satın alırken kaliteli ve markalı ürünleri tercih ediniz. Böylece uzun süre gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabilirsiniz. Son olarak her perde mağazasında bulabileceğiniz birbirinden gösterişli ve şık modelleri mutlaka inceleyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>