Krem yatak odası mutfak perde modası modelleri

Perde Modası 2021

Şubat ayında güncelleme yaptığımız yazımızda detayları inceleyebilirsiniz. 2020’un ilk günlerde evinizi değiştirmeye ne dersiniz ? Yeni modern perde modelleri ile mekanınızı baştan aşağıya değiştirin. Bu senenin perde modası belirlendi. En çok tavsiye edilen perde renk ve modelleri kataloğumuzda… İncelemeden kararınızı vermeyin. Konumuz içerisinden birbirinden harika ilham verici perde dekorasyonlarını sunacağız. Şimdi arkanıza yaslanın, kahvenizi yudumlarken size sunmuş olduğumuz fikirleri incelemeye başlayın. Sakın unutmayın, her özgün dekorasyon mekanları bambaşka görüntüye kavuşturur.

En güzel moda perdeler

En güzel perde modası kişiye uygun yapılmadır. Aşağıda sizler için hazırladığımız birbirinden farklı perde ve kombin modellerini yakından inceleyeceğiz. Hemen hemen her mekan için farklı desen ve tarzlarda çeşitler hazırlamaya çalıştık. Beğendiğiniz modeller ve kombin tasarımlar olursa bizlere yazmaktan kesinlikle çekinmeyiniz.

Turuncu perde modasını denediniz mi ?Turuncu perde modasını denediniz mi ?

Portakal, sevinç, güneş ve tropik renkler evinize bambaşka hava katmaya hazır. Hangi mekanda yapılacaksa yapılsın dekorasyonu ürünleri göz önüne alarak yapmalıdır. Hemen yan bölümde bulunan, turuncu renklerle süslenmiş yatak odası modellerini görüyorsunuz. Sizce bu model mekana uymuş mu ? Yoksa rengi tercihi yaparken fazla mı abartı duruyor ?

Gördüğünüz üzere rengiyle tam uyuşmuş. Yatak örtüsü, özel tezgah ve perdeler üzerindeki özel desenler mekana bambaşka hava katmış. Ayrıca cilalı çekmeceli dolap farklı bir güzelliği yansıtmış durumda. Mekanda ki tablo da son kalan rötuşları tamamlıyor. Böylesine harika bir mekana ancak bu kadar perde yakışırdı ? Siz ne dersiniz ?

Farklı dekorasyonlar üzerinde deneme yaparak kendinize özgü modelleri çıkabilirsiniz. Show House tasarımcı Nick Olsen, 1920’lerden kalma Debussy eserinden esinlenerek yapılmış hayalperest bir modern stüdyo oturma odasına gün yüzüne kavuşturdu. Bu dergi parlak turuncu perdeler solgun güneş tonları topluyor.

Zebra perdeler mutfaklarda bambaşka olur

Mutfaklar bayanların en çok vakitlerini geçirdikleri yerlerin arasında ilk sırayı alıyor. Daha güzel ve modern bir mutfağının olmasını hangi bayan istemez ki ? Aslına bakarsanız bu orantı birazda maddiyat ile alakalı olsa da bu başlığımız altında en güzel 5 zebra perde modelini sizler için seçtik. Perde modası denildiği zaman bayanlara sormadan geçmek olmaz.

Evin her köşesi için farklı modeller sunmaya devam ediyoruz. Bu başlığımız altında mutfakların en güzel perde çeşitlerini sizler için sıraladık. 2020 yılının en çok tercih edilen renklerin başında açık tonlar gelmektedir. Beyaz – krem – mavi veya kırmızı modaya uyumlu en harika tonlar arasındadır.

Şimdi ev dekorasyonunda yapacağınız adımları genel bütünüyle işlemeye çalıştık. Kırmızı tonlar içerisine yerleştirilmiş harika beyaz noktalar ile lüks sayılacak derecesine gelmiş durumdadır. Genellikle renk seçimi yapılırken iki veya üç tondan fazlasını seçmemeye özen gösterin. Zira fazla renk tercihinde bulursanız, mekanınız karmaşık hale gelebilir. Bir çok mimar tarafından tavsiye edilen renk sayısı 3’ü geçmemelidir. İki renk üzerine giydirilmiş harika modelleri konumuzun altındaki galerimizde inceleyebilirsiniz.

Renkli perde modası modelleri

Perdeler, modern iç mekanın mükemmel fonksiyonel ve dekoratif bir unsurudur. Sağladığı koruma sayesinde, evlerimiz yalnızca parlak güneş ışınlarından ve rahatsız edici gözlerden korumakla kalmaz, aynı zamanda evinize benzersiz bir görünüm sağlar. Her türlü çeşitleri evlere boy gösteriyor. Özellikle modern ve şık görüntüsüyle bayanların tercihleri arasında ilk sıradaki yerini koruyor. Bu başlığımız altında renkli perde modası çeşitlerini ele aldık.

Her şeyden önce modern perde tasarımları dekore edilecek odaya bağlıdır. Mevcut dekorasyonu göz önüne alarak en harika şekilde odalar nasıl perde ile buluşur ? Bu konuda geniş kapsamlı bilgimizi bu yazımızda dile getirmeye çalıştık.

2019’un en güzel perdeleri burada !

Şubat 2020’da güncellemeye aldığımız konumuz içerisinde yeni modelleri eklemeye çalıştık. Burada seçim yaparken bazı ipuçları vermeden geçemeyeceğiz. Öncelikle mekanın büyüklüğü seçim konusunda sizlere ipucu verebilir. Aynı şekilde hangi mekana uygun perde seçeceğine de karar vermeniz gerekiyor. Piyasa şartlarında yüzlerce firmanın ürettiği binlerce farklı desen ve modelde perde bulmak mümkündür. Bunlarda hangisini seçeceğiniz sizin zevkinize kalmıştır. Fakat hangi model, kalite ve marka karar kılarsanız, kılın. Yazımızda ki modelleri incelemeden kararınızı vermeyin deriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>