Etkileyici duvar sanati fikirleri

Etkileyici Duvar Sanatı Fikirleri

Evinizde anlamsız duran duvar boşluklarını sizde daha etkileyici hale getirmek istemez misiniz? İşte sizlere ilham verecek duvar sanatı fikirlerine gelin hep birlikte göz atalım. Birbirinden etkileyici görselleri sizler için derledik.

Gökkuşağından İlham Aldık

1970 lerin keyifli esintisiyle gökkuşağını bütünleştirdik keyifli bir görüntü ortaya çıktı.Kahvenizi alıp müziğinizi arka fonda çalarak bu çiçekli bahçede oturmak çok eğlenceli olacaktır.Duvarınız için böyle tatlı görüntüye ulaşmak sizin elinizde.

 

Aile Üyelerinizin Silüetleri ile Duvarlarınızı Süsleyin

siluet

 

Aile hayattaki en değerli varlıklarımızdandır.Peki onların silüetlerini duvarımızda görme fikri size nasıl geliyor? Sizde bu özgün fikir ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

 

Metal Yaprak Duvar Sanatı

metal yaprak duvar sanati

Yeşilin canlı tonlarını birde duvarımızda sarı metal olarak deneyelim mi? Evinize farklı hava katacak özellikle  holde kullanabileceğiniz farklı bir tarz.

 

Modern Resimler Duvarınızı Süslemek için İyi Bir Fikir

modern resim

Modern bir hava yaratmak istiyorsanız basit bir siyah ve beyaz blokları krem ​​bir arka plana, çerçeveye boyayın ve duvarınıza hayran kalın.

 

Lavanta Boyama

lavanta boyama

Lavanta tarlasında olma hissine kapılacağınız bu duvar tam size göre.Yeşilin ve morun  o essiz uyumu evinizde yer alsın.

 

Ahşap Duvar Sanatı

ahsap duvar sanati

Bohem duvar sanatını seveceğinizi düşünüyorum.Cüzdan dostunuz ahşap ve bikaç elektronik aletle bu sanata sahip olabilirsiniz.

 

Boya Örnekleri Kullanarak Soyut Sanat

Gökyüzünü duvarına getirdik desek abartmış olmayız sanırım.Mavinin ve kremin bize vermiş olduğu enerjiyi şuan bile hissedebiliyoruz.

 

Ufak Duvarınız için Güzel Bir Öneri

camasir makine ustu resimler

Evinizin birçok alanında kullanabileceğiniz küçük tablolardan faydalanabilirsiniz.Bu minik resimler duvarlarınıza çok yakışacaktır.

 

Büyük Boy Geometrik Duvar Sanatı

buyuk boy geometrik duvar sanati

Çağdaş bir görüntü için bu büyük geometrik desenleri evinizin en geniş alanına asarak evde daha geniş ferah bir alan oluşturabilirsiniz.Diğer duvar sanatı modellerine aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.