En Çok Tercih Edilen Avangart Mobilya Modelleri

Avangart mobilya klasik ve şıklığı sevenlerin ilk tercihlerinden biridir. Renk, desen ve oymalarıyla çeşit çeşit üretimi yapılan avangart mobilya çok eski zamandan beri evlerimizde yer almaktadır. Peki en çok tercih edilen avangart mobilya modelleri nelerdir? diye merak ediyorsanız cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Avangart kelimesi Fransızca bir terim olmakla beraber öncü, birlik anlamına gelmektedir. Avangart oturma gruplarının dışında yatak odası modelleri de mevcuttur. Her sene her marka yeni modelleriyle evlerimizde konforu sağlamamıza yardımcı oluyor. Bizler de sizler için en çok tercih edilen avangart mobilya modellerini derledik.

En Çok Tercih Edilen Avangart Mobilya Modelleri Nelerdir?

Her sene yeni oymaları ve yeni renkleriyle diğer mobilyalardan bir adım öne çıkan avangart mobilya en çok tercih edilen mobilyadır. En çok tercih edilen avangart mobilya renkleri pastel renklerdir. Daha soft ve şık duran pastel renkler özellikle avangart mobilyada bulunduğu odaya bambaşka bir hava katmaktadır.

Avangart mobilyalarda eskisi gibi ağır ve şık modellerin yanında artık daha spor ve şık modeller de üretilmektedir. Avangart mobilyalarda ya bütün mobilyalar aynı renk ya da iki renk arasında olmaktadır ve oyma oranları azaltılıp parlaklığı arttırılarak modern bir tarz yakalanmaktadır. Avangart mobilyaya uygun perde modelleri yazımızı okuyarak avangart mobilyalarınıza uygun perde modelleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Bu sene moda olan renklerden biri de gül kurusu ve krem renkleridir. Bu renklerin birlikte kullanıldığı modellerde daha spor bir hava yakalanmaktadır. Koltuk kenarlarında ki oymalar avangart özelliğini öne çıkarmaktadır. Spor ve şık olması en çok tercih edilme sebeplerinden biridir.Avangart mobilyaların baş kısmında işleme olmadan da üretimi yapılmaktadır. Bu tarz avangart mobilya da daha spor ve şık durmaktadır. İki renk üretiminin yanında tüm koltukların tek renk olduğu üretimlerde mevcuttur. Ağır olmaması ve her odaya uyum sağlaması sebebiyle bu tarz üstünde işleme olmayan avangart mobilyalar oldukça sık tercih edilmektedir.

Avangart mobilyaların en çok tercih edilen bir modeli de ağır ve şık duran oymalı modelleridir. Oymalı modeller her salon için ideal olmasa da şık ve ağır bir salon tercih edeceklerin ilk tercihleri bu model olacaktır. Her renk ve desende üretimi yapılan avangart mobilya da mobilyalara uygun desende ve renkte yastıkta bulunmaktadır.