English Home Mutfak Tül Perde Modelleri

Bugünkü yazımda sizlere English Home tül mutfak perdesi modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.English Home  klasik İngiliz tarzından sıyrılıp Country detaylarla evimize girmiş bulunmakta.Evimizde hem iç huzuru yakalayıp hemde modernizm istiyorsak  uygun fiyatlı kalite  hizmetiyle English home tam sizlere göre…

Little Flower Örme Farbelalı Tül Perde Modeli

 

Little Flower Örme Farbelalı Tül Perde Modeli 2020 güncel fiyatı 300×200 cm ölçüsüyle 89.99 TL

Farbelanın ağır dokumasıyla oluşan perde modelimiz ütüsü bozulmayan ve günlük hayatımızda bize kolaylık sağlayan bir tül perde modeli olarak karşımıza çıkıyor. Rahatlık severlerin kesinlikle tercih edeceği bir model.

Alissa Örme Degrade Tül Perde Modeli

English Home mutfak tül perde modellerinden şık tarzıyla öne çıkan Alissa modeline göz atalaım.Öncelik Alissa Örme Degrade modeli fiyatı ve cm hakkında bilgi sunmak istiyorum.Alissa Örme Degrade Tül Perde Modeli 2020 güncel fiyatı 145×265 cm olup 99.99 TL‘den satışa sunulmuştur.

Alissa modelimizle English Home’un romantik havası bizi yakalıyor.Salonunuzda,mutfağınızda ve çocuk odanızda bile kullanabileceğiniz, yelpazesi geniş bir model olarak bizleri karşılıyor.İşlevsellikte ve doğallıkta olup evinizin her köşesinde değerlendirebileceğiniz perde modelimiz tam size göre.

Diğer English Home mutfak tül perde 2020 trend modellerimize aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

Resmi Değiştirmek için Üzerine Tıkladıktan Sonra Sağ-Sol OK işaretlerini Kullanmalısınız