Mavi pileli perde modelleri

Pileli Perde Modelleri

Pileli perdeler son dönemlerde en çok kullanılan perdeler arasında bulunuyor. Kullanımı oldukça pratik olan bu perdeler, yıkama açısından oldukça kullanışlı. Pileli modeller, görüntüsü ile şık bir duruş sergilemektedir.

En çok kullanılan pileli perdeler hangileridir ?

Zebra olarak adlandırdığımız modeller pileli olarak da adlandırılmaktadır. Her mekâna kolayca uyum sağlamaktadır. Farklı kullanım tarzı birçok kişiyi cezbederken, oldukça az yer kaplamaktadır. Temizleme yönünden diğer perdelere göre daha fazla tercih edilmektedir.

Pileli perde fiyatları ne aralıkta

Pileli perdeler rakamsal olarak diğer klasik perdelere göre daha fazla maliyet oluşturmuş olsa da aslında bakıldığında çok daha uygun fiyatlara denk gelmektedir. Pileli modeller, hem güneşlik hem de perde görevi görmektedir. Bu nedenle iki farklı amacı bir arada tamamlıyor. Buda güneşlik ve normal perde maliyetini bir arada bulundurmaktadır.

Perde fiyatları 20 TL ile başlarken markadan markaya göre değişkenlik göstermektedir. En iyi perde markası olan Birillant pileli perdeler ise 50 ile 100 TL arasında farklılaşan fiyatlara sahiptir.

Pileli perdeler kumaş kalitesine göre fiyat farklılığına uğrarken hazır dikilmiş pileli perdeler ise çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Dikilmiş hazır pileli perdeler 50 ila 100 tl arasında satış fiyatına sahiptir.

Perde çeşitleri içerisinden en beğendiğiniz modelleri tercih edebilir ev şıklığınızı kolayca taçlandırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mobilya, duvar ve zemin rengine uygun bir seçim yapmanız olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>