Portatif Beşik Modelleri

Portatif beşik modelleri ve diğer beşik modelleri bu yazıda derlendi. Sallanan ve sabitlenen portatif beşik modelleri yeni doğan bebekler için beşik seçimi konusunda ideal tercihlerden birisi.

Portatif Beşik Modelleri Fiyatları

Öncelikle portatif beşik modelleri diğer bebek beşiklerine göre daha düşük maliyetle üretilir, çoğunlukla plastik ve hafif malzemeler kullanılır. Bu yüzden diğer tüm beşik modellerinden daha ucuz bir seçenektir.

Anne yanı beşik ararken muhtemelen aklınıza portatif beşikler gelmedi. Fakat portatif beşikler dilerseniz yatak odasında, dilerseniz salonda kullanabileceğiniz bir beşik modelidir. Kolayca taşınabilir olmasından ötürü dilediğiniz yerde bebeğinizi yatırabilirsiniz. Diğer anne yanı beşik modelleri 700 – 800₺ gibi fiyatlardan satılırken portatif beşik fiyatları 150₺ den başlıyor ve en yüksek fiyatları ise 375₺ kadar.

Örnek portatif beşik fiyatları;

 

portatif beşik fiyatları

Portatif Beşik Özellikleri

Portatif beşik kullananlar bu beşiklerin en çok fiyatından memnun. Portatif beşiklerin diğer beşik modellerinden bir farkı yok, portatif beşikler de sallanabilir ve sabitlenebilir özelliklere sahip. Bu yüzden sadece sallanan beşik aramanıza gerek yok, çünkü hemen hemen tüm beşik modelleri bu özelliklere sahip.

Ayrıca portatif beşik kullananlar bu beşikleri bebekleri 6 aylık olmasına rağmen hala rahatlıkla kullanabildiklerini söylüyorlar. Muhtemelen portatif beşikler daha uzun süre kullanabilir, çoğu ikinci el beşik ilanlarında 1 yaşına kadar kullanıldığı yazıyor.

Portatif beşik modelleri genelde çok çeşitli oluyor, kolay yapımı sayesinde üreticiler sürekli olarak farklı modeller üretebiliyorlar. Diğer beşik türlerindeki gibi bir kısıtlılık söz konusu olmadığı için üreticiler de müşterilerin istediği ürünleri, daha rahat ve düşük maliyetler ile üretim yapabiliyorlar.

Portatif Beşik Nasıl Kurulur?

Portatif beşik modelleri kolay kullanımı ile ön plana çıkan bir üründür. Çoğu ürün kutusunda kullanım kılavuzu ile gelir ve kurulumu son derece basittir. Yalnızca vidaları sıkmak için tornavidaya ihtiyacınız olacak. Bunun dışında profilleri birleştirmek ve kumaşı bu çerçevelere yerleştirmek dışında yapacak bir işiniz yok. İşte portatif beşik kurulumu bu kadar basit!

Portatif Beşik Nasıl Katlanır?

Muhtemelen bir zaman sonra artık beşik ihtiyacınız kalmayacak. Portatif beşik modelleri çoğunlukla katlanabilir bir mekanizmaya sahiptir. Bu ürünlerde katlama noktalarından ve güvenlik pimlerini çekerek katlayabilirsiniz. Fakat bazı portatif beşik modelleri profilleri düz ve katlanma noktası yoktur. Bu beşikler için yapmanız gereken tek katlama yöntemi portatif beşiği bozmak, yani vidalarını ve parçalarını söküp ilk haline getirmek ve bu şekilde saklamaktır.

Portatif Beşik Modelleri

Sizler için en güzel portatif beşik modelleri derledik. Fikirlerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>