PVC Şerit Perde Modelleri – Fiyatları

Merhaba! Sizlere bu yazımızda sanayinin vazgeçilmezi pvc şerit perde konusundan bahsedeceğiz. Bu yazımızda pvc şerit perde fiyatları konusuna da değineceğiz.

PVC Şerit Perde Nerede Satılır?

Pvc şerit perdeler dediğimiz gibi sanayi içindir, haliyle organize sanayi bölgelerinde bulunabilir. Pendik, ikitelli veya bayrampaşa gibi birçok ilçede pvc şerit perde üreticileri bulmanız mümkün.

PVC Şerit Perde Fiyatları? Ne kadar?

PVC şerit perde fiyatları takdir edersiniz ki çok değişkendir, bu yüzden firmalar peşinen fiyat vermezler. Fakat yaklaşık bir rakam söylemek gerekirse sektörde en ucuz pvc şerit perde 200-250₺ (türk lirası) civarındadır, bu fiyattan daha düşük rakamlar kalitesiz ve iş görmez ürünlerdir. Kaliteli ve büyük kapılar için pvc şerit perde fiyatları biraz yükseliyor ve 2000₺ (türk lirası) kadar çıkabiliyor. Bu yüzden en doğrusu ilgili firmalardan tek tek fiyat almaktır.

pvc şerit perdepv

PVC Şerit Perde Yangına Dayanıklı mı?

Piyasada bu konu çok büyük sorun, çünkü birçok firma malesef yangına dayanıklı pvc şerit perde üretimi yapmıyor, daha doğrusu o kişiler al-sat yaptığı için sadece elindeki ürünleri bu şekilde satıyor. Bu kişilere kesinlikle dikkat edin. Alım yapacağınız firmayı iyi seçin ve inceleyin. Fakat cevabınız evet, çünkü yangına dayanıklı şerit perde üretilmekte ve satılmakta.

Saran Pvc perde ile ses izolasyonu

Elbette pvc şerit perdeler yalnızca yukarıdaki amaçlar için kullanılmıyor, aynı zamanda ses çıkaran büyük makinelerin veya gürültü kaynağı her cismin üzerinin kaplayarak ses izolasyonu yapmak mümkün. Saran pvc perde ile iş yerinizdeki makinelerin üzerini kaplayabilir ve gürültüye minimuma indirip ses izolasyonu yapabilirsiniz.

Şerit Perde Üreticileri

Sizler için İstanbul merkezli şerit perde üretici firmalar derlemesi yaptık, işte o firmalardan bazıları;

    

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>