Resim ve Dijital Baskılı Fon Perde Modelleri

Resim ve Dijital Baskılı Fon Perde Modelleri

27 Haziran 2019 1 Yazar: admin

Merhaba! Bu yazımızda Dijital baskılı fon perde modellerini inceliyoruz.

Evlerinize renk katın

resim ve dijital baskı yapılan fon perdeleri ile evinize ister okyanus manzarası ister palmiye ağaçları ile süsleyebilirsiniz. Canlı ve göz alıcı renkler ile salonlarınıza veya genç odalarına bu perdeler ile ayrı bir hava katabilirsiniz.

Baskılı Fon Perdeler ile Uyum

Baskılı fon perdeler ile koltuk uyumu veya oda uyumunu kafanıza takıyor olabilirsiniz. Rahatlayın, çünkü resimli ve baskılı fon perdeler bu konu düşünülerek üretilir ve her perdenin baskın bir rengi vardır. Bu yüzden beğendiğiniz model için baskın renk uyumuna dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Sıkı durun çünkü dahası var; eğer baskılı fon perdeyi aldığınız yer aynı zamanda bir üretici ise beğendiğiniz görseli perdeye bastırabilir, hatta görsel renkleri ile oynama yaptırarak odanıza tam uyum sağlayabilirsiniz.

Hangi Marka En İyisi?

Birçok firma ve mağaza baskılı fon perde üretimi yapıyor. Fakat bu alanda en öncü firmalardan birisi HENGE. HENGE markası İtalya’nın milano şehrinden tüm dünyaya hizmet veren bir firma. Ve bizde bu yazımızda derlediğimiz resimli fon perde modelleri galerisini bu markanın ürünlerinden derledik.

Ayrıca dilerseniz en kaliteli perde markalarını listelediğimiz En Kaliteli Perde Markaları ve Fiyatları 2019 adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Baskılı Fon Perde Modelleri