Sakallı Perde Modelleri 2018

Sakallı perde modelleri farklı bir görüntü yakalamak isteyenler için seçenekler oluşturuyor. Perde kumaşı üzerinde yer alan desenler...
Sakallı Perde Modelleri 2018

Sakallı perde modelleri farklı bir görüntü yakalamak isteyenler için seçenekler oluşturuyor. Perde kumaşı üzerinde yer alan desenler çıkıntılı bir dokuma detayı ile sakallı pede görüntüsünü oluşturmaktadır.

Perde üzerinde ortaya çıkan tüylü ve sakallı desenler perdenin daha fark edilir olmasını sağlıyor. Takıntılı ve aralıklı desenlerden oluşan perdeler, özellikle salon ve oturma odası için yaygın olarak tercih ediliyor. Sakallı perde modası geçmişten bu güne süregelmektedir. Klasik ve gösterişli ev dekorasyonlarına sahip olan kişiler öncelikli olarak sakallı perde modellerini tercih etmektedir.

Sakallı Salon ve Oturma Odası Perde Modelleri

Kulanım açısından sakallı perdeler diğer perde modelleri gibi oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Belli periyotlar dâhilinde yıkama işlemi yapılmalı ve ütüleme işleminin ardından ait olduğu yere takılmalıdır.

Perdelerin tasarımı klasik olduğundan ötürü iki tarafına uygulanacak fon detayı sayesinde daha şık olmasını sağlamaktadır. Yine sakallı perde modelleri yere kadar uzanan eteklere sahip olmaktadır. Ayrıca sakallı perdeler, açık renkli kumaş türlerinden tasarlanarak satışa sunulmaktadır. Perde üzerinde bulunan sakallı desenler farlı renklerden oluşabilmektedir. Buda perdenin kendine has modeli daha ön plana çıkartmaktadır.

Sakallı İpten Perde Örgü Modelleri

Sizler için en güzel Sakallı perde modellerini aşağıdaki foto galerimiz üzerinde sıralanmaktadır. Yılın popüler modellerini görmek evlerinde ihtiyaç duyduğunuz perdeleri oluşturmak için hemen göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Perde seçimi yapmadan önce mutlaka farklı perde modellerinize göz atmanızı ve mobilyalarınıza en uygun perdeyi tercih etmenizi önerebiliriz.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  Spor Fon Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan Büyük Salon Perde Modelleri başlıklı makalemizde büyük perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ