Salon Tül Perde Modelleri Fiyatları

Merhaba! Bugün salon tül perde modelleri fiyatları hakkında bir yazı yazdık. Sizlere salon tül perde modelleri derledik ve tül perde fiyatları pazar araştırması yaptık.

Salon Tül Perde Modelleri Fiyatları

Öncelikle salon tül perde modelleri fiyatları markalara göre değişiklik göstermekte. O yüzden sizler için tek tek, sizlerin en çok beğendiği ve tercih ettiği markaların fiyatlarını listeledik.

Ayrıca sizler için yine araştırıp derlediğimiz en kaliteli perde markaları yazımıza mutlaka göz atın.

Taç Tül Perde Modelleri Fiyatları

Eğer hazır tül perde modelleri tercih ederseniz fiyatları 52₺ (türk lirası) kadar düşebiliyor. Özellikle TAÇ Dunga Tül Perde Modelleri Fiyatları hayli uygun fiyatlara gelebiliyor.

Taç Tül Perde Modelleri Fiyatları

Eğer salon tül perde modelleri arasından kaliteli ve lüks olanlara yönelirseniz, TAÇ niki tül perde modelleri özellikle kalite ve lüks anlamında karşınıza çıkan ilk seri olacaktır.

Bu perdelerin en güzel özelliği ise tersten hafif bir şekilde ütülenebilir olmasıdır. 30 derecede kısa programda, renkliler için deterjan ile yıkama yapabilirsiniz.

Peki gelelim fiyatlara, taç salon tül perde modelleri fiyatları eğer lükse kaçarsanız 330₺ (türk lirası) kadar çıkabiliyor.

taç nikki tül perde modelleri fiyatlari

Brillant Salon Tül Perde Modelleri Fiyatları

Brillant salon tül perde modelleri fiyatları ucuz olanı tercih ederseniz şayet, genelde pilesiz düz dikim olurlar, eğer pileli kullanmak istiyorsanız kendi ölçünüzün en azından 2-3 katı kadar daha fazla ölçüde bu perdelerden satın alarak, pileli şekilde kullanabilirsiniz. Genelde bu perdelerde ekstrafor kısmında ayarlama yapılması için iplikler bulunur. Bu iplikleri çekerek pile ayarı yapabilirsiniz ve bu şekilde perdelerinizi pileli olarak kullanabilirsiniz. Yine bu perdeleri de 30 derecede elde yıkama veya hassas programlarda çamaşır makinenizde yıkayabilirsiniz. Fakat birçok perdede olduğu gibi bu perdeleri de kurutma makinesinde kurutmanız önerilmez, aksi halde perdenize zarar verebilirsiniz.

 

brillant salon tül perde modelleri fiyatları

Eğer lüks ve kaliteli salon tül perde modelleri tercih ederseniz, fiyatlar biraz yükselecektir. Yüksek fiyatları tül perde modelleri deneyimli terziler tarafından titizlilikle dikilir, bu ürünlerin kumaşları parça kumaş olmaz. Bu sayede ürünlerde sorun olma ihtimali çok düşüktür. Yani arızalı kumaşlar, veya “1A kumaş” denilen kumaşlar kullanılmaz. Bu perdeler yıkandığında deforme olmaz, çekmez ya da delinmezler.

brillant tül perde modelleri fiyatları

En Çok Satan Salon Tül Perde Modelleri Fiyatları

Sizler için en çok satan salon tül perde modellerini de araştırdık ve fiyatları hakkında bilgi vermek istedik. En çok satan salon tül perde markası gördüğümüz kadarıyla milana home adında bir marka, milano home salon tül perde modelleri pilesiz düz dikim ürünleri ile ön plana çıkan bir marka. Yine pilesiz tül perdeleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi ekstrafordaki iplikleri çekerek pileli şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca milano home perdeler korniş dikimini kendiniz yaparsanız, veya dikili kornişlere ek olarak her kornişin arasında bir korniş daha ekleyerek pileli kullanabilirsiniz.

Pileli bir şekilde satın almamanın bir dezavantaj gibi görülmesine rağmen aslında bir avantajdır. Satın aldığınız perdenin düz olarak kullanılmasının yanında, örneğin 6mt aldığınız perdenizi hem 3mt’lik bir pencerede hem de 2mt’lik bir pencerede kullanabilirsiniz. Tek farkı pile sıklığı olacaktır. Fakat pileli dikilmiş bir perde almanız durumunda daha kısa bir alanda kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Milano home salon tül perdeleri de diğer çoğu perde de olduğu gibi yıkadıktan sonra bekletmeden nemli bir şekilde asabilir ve kurumaya bırakabilirsiniz. Bu şekilde perdenizi asmanız halinde ütü gerektirmeyecektir.

salon tül perde modelleri fiyatları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>