Spor Fon Perde Modelleri

Merhaba! Bu yazımızda sizler için en moda spor fon perde modellerini derledik. Evinizde modern ve spor bir dekorasyon seçtiyseniz, şayet koltuklarınız da spor fon perde için uygunsa aşağıdaki spor fon perde modellerini beğeneceğinize eminiz!

Evlerde Spor Fon Perde Modası

Yeni evliler daha spor ve modern mobilyalar tercih ettiği için evlerdeki perdeler de daha çok spor fon perdeden oluşuyor. Gençler haksız sayılmaz, çünkü artık tül perde kullanımı hayli azaldı, yeni nesil daha çok tek parça ve daha modern perdeleri tercih ediyorlar.

Spor fon perdeler genellikle malzeme olarak saten ve polyester kullanıyor, süet malzeme spor fon perde için pek de uygun olmuyor fakat mağazalarda süet malzeme kullanarak üretilmiş spor fon perde bulmanız da mümkün.

Spor Fon Perde Temizliği

Spor fon perde zamanla kirlenecek ve temizlemeniz gerekecek. Spor fon perdenizi makinenizde 30 derece yıkayabilirsiniz. Fakat spor fon perde makinede kurutulmaz. Kurutma makineleri spor fon perdenize zarar verebilir! Spor fon perdenizi ütülemek de bir sakınca yok, fakat dikkatli olmanız ve ütü derecesini çok yüksek tutmamak faydalı olacaktır.

Spor fon perde evde yıkama dışında kuru temizlemeye de verilebilir.

Yine de aldığınız mağazaya ve satış danışmanına sormaktan çekinmeyiniz, her perde için farklı bir temizleme durumu olabilir.

Spor Fon Perde Modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>