En Son Çıkan Perde Modelleri ve Renkleri 2018

En son çıkan ve moda perde modellerini bu konumuzda ele aldık. Gün geçmiyor ki yeni bir perde modeli...
En Son Çıkan Perde Modelleri ve Renkleri 2018

En son çıkan ve moda perde modellerini bu konumuzda ele aldık. Gün geçmiyor ki yeni bir perde modeli daha evlerde görülmesin. Bu gayet normal çünkü dekorasyon sürekli olarak yeni tipte mobilyalar ve duvarlar için farklı duvar kağıtları üretiyor. Hal böyle olunca da perde modelleri de kendine çeki düzen verip farklı tasarımlarla müşterilerin karşısına çıkıyor. Country tarzından fon tipi perdelere kadar çok farklı çözümler üretiliyor. Bu sene en son çıkan perde modelleri arasında bir geçmişe dönüş özlemi de var. Şallı modeller ve Avangarde mobilyaları tamamlayan fon perdeler bunun en güzel kanıtı.

Yeni Perde Modelleri ve Desenli Tasarımlar

Bir dönem için perde modelleri tamamen sade ve pastel renklerden ibaretti. Haşmet ve azametin evlerde tercih edildiği o dönem bugün biraz gerilerde kaldı. Modernize edilmiş olan Premium mobilyalar ve oldukça cüretkar renkler kullanıldığı için perdeler de çok farklı renk tonları ile üretiliyor. Bunun en güzel kanıtı ise siyahın her tonunun bulunduğu blok renkten oluşan perdeler mutfaktan oturma odasına kadar her yerde kendine kullanım olanağı buluyor siyah renkli perdeler.

Bu sene üretilen perdelerde siyahın her tonu kullanılıyor. Ayrıca bazı perdelerde de çok cesur desenler ve figürler yer alıyor. En son çıkan perde modelleri her türlü ihtiyaca uyuyor ancak bu senenin moda rengi olan mor ve siyah daha çok açık renk beyaz tüllere uyum sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Modern Lacivert Beyaz Perde Modelleri başlıklı makalemizde lacivert perde modelleri ve lacivert perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Content Protection by DMCA.com