Yastık Kılıfı Modelleri

Merhaba! bu yazımızda hem peluş yastık modelleri hem örgü yastık kılıfı modelleri hem de lüks yastık kılıfları derledik.

Yastık Kılıfları Ne Sıklıkla Değiştirilmeli?

Yastık kılıfları her gün en az 8 saat üzerinde terlenen bir kumaş, bu yüzden yastık kılıfları haftalık olarak makinede kısa programda yıkanması tavsiyemizdir. Özellikle yaz aylarında geceleri terleyen baş ve boyun kısmının yastığa teması sebebiyle yastık kılıflarını sık sık yıkamamız gerekir. Yastık kılıfı sivilce yapar mı? şeklinde sorular görüyoruz, evet yastık kılıfı yüzdeki mikropları üzerinde tutması sebebiyle sivilce yapar. Özellikle geceleri patlayan veya akan sivilce sebebiyle iyileşen yüzde tekrardan mikrop bulaşmasıyla sivilce atması olabilir.

Yastık Kılıfı Fiyatları

Yastık kılıfları eğer lüks markalar tercih ederseniz 299TL’ye kadar çıkabiliyor, özellikle ipek kumaş ve kaz tüyü kullanılması sebebiyle binlerce liralık yastıklar bulmanız mümkün. Eğer Bu kadar lüksü bir yana bırakırsak ortalama yastık kılıfı fiyatları 29TL ve 39TL arasındadır.

Örgü Yastık Kılıfı Örnek Modelleri

Peluş Yastık Kılıfı Modelleri

Lüks Yastık Modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>