Yatak odası fon perde modelleri klasik

Yatak Odası Fon Perde Modelleri 2020

Yatak odası fon perdeleri birbirinden harika çeşitleriyle göz kamaştırıyor. Yatak odalarında fon perde seçimi oldukça önemlidir. Fon perde hem alanı şık gösteren hem de kullanım olarak oldukça iyi bir perde seçimidir. Kalın fon perdeler yatak odasında ışıktan rahatsız olanlar için kullanılır. Özellikle perdeden farklı bir renkte seçilerek odaya uyum ve canlılık sağlar.

Eğer fon perde kullanmıyor fakat almayı düşünüyorsanız kendi perde takımınıza uyumlu bir fon perdeyi rahatlıkla satın alabilirsiniz. Zıt renklerin uyumunu yakalayabileceğiniz gibi soft renklerle de sade ve huzurlu uyku alanları yaratabilirsiniz. Fon yatak odası perde modelleri belirlenirken özenle karar verilmesi gerekir.

https://www.youtube.com/watch?v=hy3KULHg9TY

Yatak odası fon perde ne renk olmalıdır ?

Yatak odalarında fon perde modelleri içerisinde sıklıkla tercih edileni klasik düz kumaşlardan yapılan perdelerdir. Bu perdenin kumaşı odanın atmosferine, istediğiniz kalınlığa, yatak başlığıyla uyumuna göre farklılık gösterebilir. Renk ve model seçimine karar verirken tül perdenin desenine ve odanın içerisinde kullanılan renklere göre karar verilmelidir.

Ayrıca duvar rengi de fon perde seçiminde önemli bir kriterdir. Fon perde içerisinde kullanılan küçük aksesuarlarda oldukça şık, klasik bir yatak odası görünümü sağlayabilir.

Yatak odası tülü nasıl olmalıdır ?

Tülü seçmeden önce fon perde seçimi yapmanız isabetli olacaktır. Fon seçimi konusunda burada ki link üzerinden farklı model ve çeşitleri inceleyebileceğinizi hatırlamak isteriz. Ayrıca tül seçerken mekana uyumlu olmasına dikkat ediniz. Açık ve pastel tonlar her zaman odanıza hoş bir ortam katacaktır.

Krem kahve yatak odası dekorasyonu

Mimarların en çok tercih ettiği renk kombinasyonunda bir tanesidir. Krem üzerine kurulmuş odayla gri ve açık tonlarda süslenmiş bir mekan hayal edin. Aşağıda ki resim galerimizde bu tip örneklerden bahsedeceğiz. Ayrıca zarif ve nadide farklı modelleri için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Krem yatak odaları bir bayanın vazgecemeceği konular arasındadır. Ufak dokunuşlarla ile sizde odanızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

Yatak odası fon perde fiyatları kaç liradan başlıyor ?

Fon perde fiyatları klasik tül perde fiyatları gibi metre üzerinde yapılan bir hesaplamayla belirlenir.  Fon yatak odası perde modelleri kararı verilirken metre üzerinden fiyatı öğrenilerek bütçe üzerinden bir tercih yapılabilir. Her kesimden kişinin bütçesi doğrultusunda fon perde modeli kolaylıkla bulunabilir.

Tahmini bir yatak odası için 200 TL ile 300 TL arasında değişen fonlar piyasada oldukça fazladır. Seçtiğimiz ürünün kalitesine ve modeline göre fiyat aralığı da değişmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>