Yatak odası zebra perde modelleri hasırlı

Yatak Odası Zebra Perde Modelleri

Küçük alanlarda zebra yatak odası perde modelleri kullanımı önemlidir. Küçük kullanım alanlarına sahip evler günümüzde birçok ailenin ekonomik bütçesine daha uygun olduğundan dolayı sıklıkla inşa edilen yapılardır. Bu evlerde tüm alanlar gibi yatak odalarının da küçük olması nedeniyle yapılacak dekorasyonda iç açıcı bir etki oluşturabilecek ayrıntılara dikkat edilmesi gerekir.

Bu noktada perde ihtiyacına karşılık olarak yatak odası perde modelleri seçilmesi daha geniş bir görüntü oluşmasına yardım eder. Hem tül hem de güneşlik olarak kullanılabilen zebra perdeler küçük ama şık görünümleri ile kullanım alanından tasarruf sağlanmasını mümkün kılar.

Yatak Odasına Zebra Perde Olur Mu ?

Yatak odaları için perde seçimi önemlidir. Zira son zamanlarda ziyaretçilerimiz tarafından sorulan sorular içerisinde zebra perde kullanımı da yer almaktadır. Zebra perdeler her mekan için kullanılmaz. Özellikle salon ve oturma odaları için tercih edilirken, yatak odalarında sıklıkla olmasa da kullanır.

Aşağıda satın alabileceğiniz firmaları listeledik. Burada ki firmalardan aradığınız ürünleri temin edebilirsiniz.

Perde firmaları (Zebra)En çok satılan renkleriFiyat aralığı (40X200)
Mrs.PillowBeyaz – Mavi40 TL ile 120 TL
BrillantKırmızı – Beyaz35 TL ile 150 TL
TaçSarı – Beyaz – Kırmızı45 TL ile 110 TL
BuperdeMavi – Beyaz25 TL ile 90 TL
TechstorS,yah- Beyaz32 TL ile 100 TL
BrillandMavi – Beyaz45 TL ile 120 TL
ComforsunLacivert – Beyaz15 TL ile 85 TL
ZethomeKırmızı – Beyaz55 TL ile 190 TL

Yukarı sıraladığımız perdeler model ve çeşitlerine göre fiyatları değişmektedir.

Desenleri Ve Renkleri İle Zebra Yatak Odası Perde Modelleri

Tül perde modellerine göre daha renkli ve estetik görüntüler sağlayabilen zebra yatak odası perde modelleri genel olarak baskı ve İşleme tekniği sayesinde istenilen tüm manzaralar ve görsellerle oluşturulabilir.

Günümüzde sipariş usulüyle tasarımlar gerçekleştiren perde firmaları da bulunmaktadır. Bu perdeler yatak odasında ferah be huzurlu bir ortam oluşturulması için onlarca farklı desene ve rengi sahip olabilirler.

Kolay Ve Pratik Uygulamaları İle Zebra Yatak Odası Perde Modelleri

Perde montajları için genel olarak kullanılan kornişler ve düğmeler yerine zebra tür perdelerin kullanılması sayesinde çok daha kolay bir montaj yapılabilir.

Montajın yapılması yanında istenilen durumlarda çok kolay bir şekilde sökülerek başka bir yere taşınabilen bu perdeler bu sayede hem kolaylıkla temizlenebilir hem de değiştirilebilir özelliğe sahiptir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>