Zebra Perde Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Evleri için zebra perde tercihinde bulunacak ziyaretçilerimiz için seçtiğimiz önemli kriterleri bir arada topladık. Peki özellikle zebra...
Zebra Perde Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Evleri için zebra perde tercihinde bulunacak ziyaretçilerimiz için seçtiğimiz önemli kriterleri bir arada topladık. Peki özellikle zebra perde alırken neye dikkat etmek gerekir ? Konumuz içerisinde yeni çok salon, oturma odası ve mutfaklar için harika zebra perde modellerini bulabilirsiniz. İşte o sorular ve yanıtları…

Hangi mekanlarda daha çok tercih ediliyor ?

Mutfak zebra perde modelleri en çok tercih edilen perde türleridir. Pratikliği ile ön plana çıkan zebra perdeler şıklığı ile de bir hayli tercih edilmektedir.

Yıkama konusunda sorun yaşatıyormuş gibi biliniyor olsa da aslında gayet kolay yıkama özelliğine sahip olmaktadır.

Mutfak zebra perde modelleri günümüz perde modasında özel bir yere sahip. Perde dünyasında yepyeni bir çığır açan zebra perdeler birçok evin ya da iş ortamının pencerelerini süslemektedir.

Özel mekanizmalar sayesinde aşağı ve yukarıya doğru olarak kolayca hareket edebilmektedir. İlk yıllar daha sade ve basit kumaş türleri kullanılarak tasarlanan perdeler şimdilerde şaşırtıcı kumaşlardan tasarlanmaktadır.

Zebra perde kullananlar memnun mu ?

Müşterilerimizden gelen olumlu ve olumsuz görüşleri bir arada toplayarak bu konu başlığımızı derledik. Gelen geri bildirim bir çoğu olumlu olsa da, olumsuz görüşlerde arada olmaktır. Müşterilerimizin şikayet ettikleri konularında başında temizlik gelmektedir. Bu duruma çözüm ise kuru temizleyiciler olmaktadır.

Genel itibariyle zebra perde kullananlar durumdan memnundur. Görüntüsü ve mekana uyum sağlamasıyla birlikte görenleri kendisine hayran bıraktıracak bir üründür.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  Osmanlı Perde Modelleri

Zebra perdeler nasıl temizlenir ?

Zebra perdeleri temizlik açısında da biz bayanların beğenisini toplamayı başarmaktadır. Özellikle mutfakta tercih edilen bir zebra modeli ise temizliği ayrı bir önem arz etmektedir.

 Mutfak zebra perdeniz kirlendiğinde eğer kendiniz yıkamayı tercih ediyorsanız. Geniş bir yüzey üzerine tam olarak açarak bir fırça, deterjan ve su yardımı ile tertemiz bir hale getirebilirsiniz.

 Zebra perdeyi temiz zemine açtıktan hemen sonra hortumdan akan su ile her yeriniz güzelce ıslatınız. Ardımdan perdenin üzerine deterjan dökerek fırça yardımı ile her noktasına sürterek yayabilirsiniz.

 Fırçalama hareketleri ile perdeniz üzerinde bulunan kir ve lekeleri yok edebilirsiniz. Ardından bol su yardımı ile durulayabilir ve perdenizi toplayarak üzerindeki fazla suyundan kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Zebra Perde Alacaklara Tavsiyeler (Öneriler)

Perde alacaklara bazı önemli tavsiyeler de bulanacağız.

Perde alacağınız ev sizin mi ? yoksa kira da mı oturuyorsunuz ? Bu durumu göz önüne alarak bir seçim yapmalısınız. Taşınma olasılığı olduğundan zebra boyutunu küçültmek veya büyütmek gerekebilir. Bu sebeple kiracılara tavsiye edilmemektedir.

Hangi zebra perde olursa olsun temizlik aşaması diğer tül perdelere göre zor ve zahmetlidir.

Yinede zebra perde almak istiyorsanız, markalı ve kaliteli ürünleri alınız.

İşte birbirinden güzel o modeller…

Bir önceki yazımız olan En Son Çıkan Perde Modelleri ve Renkleri 2019 başlıklı makalemizde en son modern perde modelleri ve yeni çıkan perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ